»
S
I
D
E
B
A
R
«
Що таке трансформатор
February 23rd, 2009 by

« Огляд російського ринку трансформаторів струму   |   Застосування трансформаторів »

Змінний струм в первинній обмотці, створює електромагнітне поле, яке індукує струм у вторинній обмотці, коли поле зміни. Малі трансформатори використання емальованих проводів для обмотки, тоді як крупні трансформатори використання ізотермічного мідних смуг. Трансформатори можуть бути однієї обмотки, центр водопровідною або декілька крана.
Центр-крани мають терміналу в середині точки вторинної обмотки, який половину напруги кінці терміналу. Multi-мітчики багато терміналів уздовж обмотки, напруга якого залежить від їх місцеположення. Мета основною є прямим електромагнітним полем шляхом вторинної обмотки. Кремній сталеві сердечники використовуються для їх високою магнітною проникністю.
Ізотермічне laminations працювати краще, ніж твердий сердечник, в обмеженні вихрових струмів, що знижує їх втрати.

Трансформатори в основному використовуються для перетворення напруги однієї до іншого. Процес збільшення напруги називається “активізаціями”, тоді як зниження напруги називається “Stepping вниз”. Більшість електронного устаткування необхідний трансформатор для зниження напруги в мережі використовуватися рівні.
Трансформатори також виявлені у влади адаптери і зарядні пристрої. Інвертори є трансформатори, які Step-Up з низькою напругою для вищих напруга, що дозволяє мережі живлення устаткування для роботи на батареї. Додаткові схеми потрібно міняти батареї прямий струм в змінний струм.
Трансформаторів, використовуваних для розподілу електроенергії в цілях зведення до мінімуму втрати енергії на великі відстані. Висока напруга дозволяє нижньої течії, який знижує втрати, викликані опори.

Джерело: ru.tech-faq.com


Tags: , , , , , , , ,

Загальне


Схожі записи


Copyright © 2009  Трансформатори  »  Загальне
, 2.515 seconds, 1.259 Mb2096